"А" група - сезон 2014/15, програма, резултати и листа на голмайсторите

"А" група - сезон 2014/15, програма, резултати и листа на голмайсторите
  • Written by:  classa.bg**
  • Date:  
    20.04.2015
  • Share:
Сезон 2014/15 в "А" група започна на 19 юли. В групата са 12 отбора, които играят всеки срещу всеки на разменено гостуване в редовен сезон. След това, въз основа на класирането, тимовете се разделят на две шестици. В едната са отборите от 1-а до 6-а позиция, които ще спорят за титлата, а във втората тези в долната половина на класирането, които ще се борят за оцеляване. В края на първенството от елита ще изпаднат два отбора. 


"А" ГРУПА - ПРОГРАМАТА НА ПЛЕЙОФИТЕ:

23 кръг
Мачовете от първата шестица

21 март 2015 г. (събота), 17:00 часа

ЦСКА - Берое 0:0 
22 март 2015 г. (неделя), 13:00 часа
Лудогорец - "Ботев" (Пд) 0:0
22 март 2015 г. (неделя), 15:15 часа
Локомотив (Сф) - Литекс 0:0
Мачовете от втората шестица
20 март 2015 г. (петък), 15:30 часа

Черно море - Марек 1:0
20 март 2015 г. (петък), 17:45 часа
"Левски" - Хасково 1:1
21 март 2015 г. (събота), 14:30 часа
Славия - Локомотив (Пд) 3:0

24 кръг
Мачовете от първата шестица
4 април 2015 г. (събота), 20:00 часа
Лудогорец – ЦСКА 4:0
5 април 2015 г. (неделя), 17:00 часа
„Ботев“ (Пловдив) – Литекс 0:1
5 април 2015 г. (неделя), 20:00 часа
Берое – Локомотив (София) 1:4
Мачовете от втората шестица
3 април 2015 г. (петък), 17:00 часа
Хасково - Локомотив (Пловдив) 2:0
3 април 2015 г. (петък), 20:00 часа
„Левски“ - Черно море 5:2
4 април 2015 г. (събота), 17:00 часа
Марек – Славия 1:0

25 кръг 
Мачовете от първата шестица

10 април 2015 г. (петък), 20:00 часа
ЦСКА - „Ботев“ (Пловдив) 0:0
11 април 2015 г. (събота), 20:00 часа
Литекс – Берое 1:1
13 април 2015 г. (понеделник), 17:00 часа
Локомотив (София) – Лудогорец 0:0
Мачовете от втората шестица
10 април 2015 г. (петък), 17:00 часа
Черно море – Хасково 2:0
11 април 2015 г. (събота), 17:00 часа
Славия - „Левски" 1:0
13 април 2015 г. (понеделник), 20:00 часа
Локомотив (Пловдив) – Марек 4:0

КЛАСИРАНЕТО ПРИ ГОЛМАЙСТОРИТЕ СЛЕД 25 КРЪГ
2_8.jpg
  
26 кръг
Мачовете от първата шестица
18 април 2015 г. (събота), 17:00 часа
„Ботев“ (Пловдив) – Берое 1:1
19 април 2015 г. (неделя), 20:00 часа
Лудогорец – Литекс 3:1
20 април 2015 г. (понеделник), 20:00 часа
ЦСКА – Локомотив (София) Диема Спорт
Мачовете от втората шестица
17 април 2015 г. (петък), 17:00 часа
Хасково – Марек 1:0
17 април 2015 г. (петък), 20:00 часа
„Левски“ - Локомотив (Пловдив) 5:0
19 април 2015 г. (неделя), 15:15 часа
Черно море – Славия 1:1

27 кръг
Мачовете от първата шестица
25 април 2015 г. (събота), 20:00 часа
Берое – Лудогорец Диема Спорт
26 април 2015 г. (неделя), 17:00 часа
Локомотив (София) – „Ботев“ (Пловдив) Диема Спорт
26 април 2015 г. (неделя), 20:00 часа
Литекс – ЦСКА Диема Спорт
Мачовете от втората шестица
24 април 2015 г. (петък), 20:00 часа
Локомотив (Пловдив) – Черно море Диема Спорт
25 април 2015 г. (събота), 17:00 часа
Марек - „Левски“ Диема
27 април 2015 г. (понеделник), 17:00 часа
Славия – Хасково Диема Спорт

28 кръг
Мачовете от първата шестица
1 май 2015 г. (петък), 18:00 часа
Берое - ЦСКА Диема Спорт
3 май 2015 г. (неделя), 15:15 часа
"Ботев" (Пловдив) - Лудогорец Диема Спорт
3 май 2015 г. (неделя), 20:00 часа
Литекс - Локомотив (София) Диема
Мачовете от втората шестица
2 май 2015 г. (събота), 17:30 часа
Марек - Черно море Диема Спорт
2 май 2015 г. (събота), 20:00 часа
Локомотив (Пловдив) - Славия Диема Спорт
4 май 2015 г. (понеделник), 18:00 часа
Хасково - "Левски" Диема Спорт

29 кръг
Мачовете от първата шестица
8 май 2015 г. (петък), 20:00 часа
Литекс - "Ботев" (Пловдив) Диема Спорт
9 май 2015 г. (събота), 17:30 часа
ЦСКА - Лудогорец Диема Спорт
11 май 2015 г. (понеделник), 17:30 часа
Локомотив (София) - Берое Диема Спорт
Мачовете от втората шестица
8 май 2015 г. (петък), 17:30 часа
Славия - Марек Диема Спорт
9 май 2015 г. (събота), 17:30 часа
Черно море - "Левски" Диема Спорт
10 май 2015 г. (неделя), 20:00 часа
Локомотив (Пловдив) - Хасково Диема

30 кръг
Мачовете от първата шестица
15 май 2015 г. (петък), 19:00 часа
Лудогорец - Локомотив (София) Диема Спорт
16 май 2015 г. (събота), 17:30 часа
"Ботев" (Пловдив) - ЦСКА Диема Спорт
20 май 2015 г. (сряда), 19:00 часа
Берое - Литекс Диема Спорт
Мачовете от втората шестица
16 май 2015 г. (събота), 20:00 часа
"Левски" - Славия Диема Спорт
17 май 2015 г. (неделя), 15:15 часа
Марек - Локомотив (Пловдив) Диема
18 май 2015 г. (понеделник), 17:30 часа
Хасково - Черно море Диема Спорт

31 кръг
Мачовете от първата шестица
23 май 2015 г. (събота), 18:00 часа
Берое - "Ботев" (Пловдив) 
Литекс - Лудогорец 
Локомотив (София) - ЦСКА 
Мачовете от втората шестица
23 май 2015 г. (събота), 18:00 часа:
Марек - Хасково
Локомотив (Пловдив) - "Левски"
Славия - Черно море

32 кръг
Мачовете от първата шестица
31 май 2015 г. (неделя), 18:00 часа
"Ботев" (Пловдив) - Локомотив (София)
ЦСКА - Литекс
Лудогорец - Берое
Мачовете от втората шестица
31 май 2015 г. (неделя), 18:00 часа
Хасково - Славия
Черно море - Локомотив (Пловдив)
"Левски" - Марек

* Заб.: Датите и часовете на мачовете не са официално утвърдени от БФС.

--------------------------------
 
„А“ ГРУПА, РЕЗУЛТАТИТЕ ОТ РЕДОВНИЯ СЕЗОН 2014/15:

1 кръг
19 юли 2014 г. (събота), 18:30 часа
Славия – Марек 4:1
Хасково – Лудогорец 1:0
19 юли 2014 г. (събота), 19:30 часа
"Левски" – Локомотив (Пловдив) 1:1 
20 юли 2014 г. (неделя), 18:30 часа
"Ботев" (Пловдив) – Локомотив (София) 1:0
20 юли 2014 г. (неделя), 19:30 часа
Литекс – ЦСКА 0:1
20 юли 2014 г. (неделя), 20:00 часа
Берое – Черно море 1:1
 

2 кръг
26 юли 2014 г. (събота), 18:00 часа
Черно море – Лудогорец 0:0
26 юли 2014 г. (събота), 18:30 часа
Марек – Хасково 2:1
26 юли 2014 г. (събота), 20:00 часа

Локомотив (Пловдив) – Славия 1:1
27 юли 2014 г. (неделя), 19:30 часа
ЦСКА – "Левски"2:0
27 юли 2014 г. (неделя), 20:00 часа
Берое – "Ботев" (Пловдив) 1:1
28 юли 2014 г. (понеделник), 18:30 часа
Локомотив (София) – Литекс 2:0
 
3 кръг
2 август 2014 г. (събота), 18:00 часа
Хасково – Локомотив (Пловдив) 1:2
2 август 2014 г. (събота), 20:00 часа
Лудогорец – Марек 3:0
"Левски" – Локомотив (София) 1:0
3 август 2014 г. (неделя), 18:00 часа
"Ботев" (Пловдив) – Черно море 2:1
Славия – ЦСКА 2:2
3 август 2014 г. (неделя), 20:00 часа
Литекс – Берое 2:1

5 август 2014 г. (вторник)

Шампионска лига - III квал. кръг, реванши
6 август 2014 г. (сряда)
Шампионска лига - III квал. кръг, реванши

4 кръг
9 август 2014 г. (събота), 18:00 часа
Черно море – Марек 0:1
Локомотив (София) – Славия 1:0
"Ботев" (Пловдив) - Литекс 3:3
9 август 2014 г. (събота), 20:00 часа
Локомотив (Пловдив) – Лудогорец 1:4
10 август 2014 г. (неделя), 20:00 часа
Берое – "Левски" 2:1
ЦСКА – Хасково 4:0
  Суперкупа на България
13 август 2014 г. (сряда), 20:30 часа
Лудогорец - "Ботев" (Пловдив) 3:1

5 кръг

15 август 2014 г. (петък), 20:00 часа
Литекс – Черно море 3:0
16 август 2014 г. (събота), 18:00 часа
Славия – Берое 0:2
16 август 2014 г. (събота), 20:00 часа
Лудогорец – ЦСКА 2:0
17 август 2014 г. (неделя), 18:00 часа
Хасково – Локомотив (София) 0:0
Марек – Локомотив (Пловдив) 0:0
17 август 2014 г. (неделя), 20:00 часа
"Левски" – "Ботев" (Пловдив) 2:1
 

19 август 2014 г. (вторник)
Шампионска лига - плейофи, първи срещи
20 август 2014 г. (сряда)
Шампионска лига - плейофи, първи срещи
21 август 2014 г. (четвъртък)
Лига Европа - плейофи, първи срещи


6 кръг
22 август 2014 г. (петък), 20:00 часа
ЦСКА – Марек 5:0
23 август 2014 г. (събота), 18:00 часа
Локомотив (София) – Лудогорец 2:2
Черно море – Локомотив (Пловдив) 3:0
23 август 2014 г. (събота), 20:00 часа
Берое – Хасково 3:0
24 август 2014 г. (неделя), 17:45 часа
"Ботев" (Пловдив) – Славия 2:0
24 август 2014 г. (неделя), 20:00 часа
Литекс – "Левски" 3:0
 
7 кръг
29 август 2014 г. (петък), 20:00 часа
"Левски" – Черно море 1:0
30 август 2014 г. (събота), 17:30 часа
Славия – Литекс 0:2
30 август 2014 г. (събота), 18:00 часа
Хасково – "Ботев" (Пловдив) 1:2
Марек – Локомотив (София) 0:1
30 август 2014 г. (събота), 20:00 часа
Локомотив (Пловдив) – ЦСКА 0:3
31 август 2014 г. (неделя), 20:00 часа
Лудогорец – Берое 1:1

8 КРЪГ
12 септември 2014 г. (петък), 17:00 часа 
"Ботев" (Пловдив) – Лудогорец 1:2
13 септември 2014 г. (събота), 17:00 часа
Черно море – ЦСКА 1:1
13 септември 2014 г. (събота), 19:00 часа
Берое – Марек 4:0
14 септември 2014 г. (неделя), 20:15 часа
"Левски" – Славия 2:0
14 септември 2014 г. (неделя), 19:00 часа
Литекс – Хасково 2:0
15 септември 2014 г. (понеделник), 17:00 часа
Локомотив (София) – Локомотив (Пловдив) 2:0

9 КРЪГ
19 септември 2014 г. (петък), 17:00 часа
Славия – Черно море 1:3
20 септември 2014 г. (събота), 16:45 часа
Хасково – "Левски" 1:4
20 септември 2014 г. (събота), 17:00 часа
Марек – "Ботев" (Пловдив) 1:1
20 септември 2014 г. (събота), 18:30 часа
Локомотив (Пловдив) – Берое 0:3
20 септември 2014 г. (събота), 19:00 часа
ЦСКА – Локомотив (София) 3:0
21 септември 2014 г. (неделя), 20:15 часа
Лудогорец – Литекс 4:1

10 КРЪГ
27 септември 2014 г. (събота), 17:00 часа
"Ботев" (Пловдив) – Локомотив (Пловдив) 2:0 
27 септември 2014 г. (събота), 19:30 часа

"Левски" – Лудогорец 3:2
28 септември 2014 г. (неделя), 17:00 часа
Черно море – Локомотив (София) 0:1
28 септември 2014 г. (неделя), 17:00 часа
Славия – Хасково 1:0
28 септември 2014 г. (неделя), 19:30 часа
Берое – ЦСКА 1:2
29 септември 2014 г. (понеделник), 19:30 часа
Литекс – Марек 3:0

11 КРЪГ
03 октомври 2014 г. (петък), 16:00 часа
Хасково – Черно море 0:1
03 октомври 2014 г. (петък), 16:00 часа
Локомотив (София) – Берое 0:3
03 октомври 2014 г. (петък), 18:45 часа
ЦСКА – "Ботев" (Пловдив) 1:0
04 октомври 2014 г. (събота), 15:00 часа
Марек – "Левски" 1:1
04 октомври 2014 г. (събота), 17:30 часа
Локомотив (Пловдив) – Литекс 2:0
04 октомври 2014 г. (събота), 20:00 часа
Лудогорец – Славия 0:0

12 КРЪГ
17 октомври 2014 г. (петък), 18:45 часа
Лудогорец – Хасково 3:1
18 октомври 2014 г. (събота), 17:15 часа
Локомотив (Пловдив) – "Левски" 1:1
18 октомври 2014 г. (събота), 19:30 часа
ЦСКА – Литекс 2:0
19 октомври 2014 г. (неделя), 13:30 часа
Локомотив (София) – "Ботев" (Пловдив) 3:1
19 октомври 2014 г. (неделя), 16:00 часа
Черно море – Берое 4:0
19 октомври 2014 г. (неделя), 16:00 часа
Марек – Славия 0:2

13 КРЪГ
24 октомври 2014 г. (петък), 16:00 часа
Славия – Локомотив (Пловдив) 0:2
"Ботев" (Пловдив) – Берое3:1
Хасково – Марек 0:1
24 октомври 2014 г. (петък), 18:45 часа
Литекс – Локомотив (София) 4:2
25 октомври 2014 г. (събота), 16:00 часа
"Левски" – ЦСКА 0:3
25 октомври 2014 г. (събота), 19:00 часа
Лудогорец – Черно море 2:0

Купа на България, 1/8-финали
28 октомври (вторник), 14:30 часа
Черно море - Славия 2:0
28 октомври (вторник), 17:45 часа
Локомотив (Пловдив) - "Ботев" (Пловдив) 1:1
28 октомври (вторник), 18:00 часа
Литекс - Пирин (Гоце Делчев) 3:1
29 октомври (сряда), 14:00 часа
Монтана - "Левски" 2:0
28 октомври (сряда), 14:30 часа
"Ботев" (Гълъбово) - Локомотив (София) 1:4
Хасково - Банско 3:0
Локомотив (Горна Оряховица) - Дунав (Русе) 1:1
------------------------------
15 февруари 2015 година (неделя), 14:30 часа
Берое - Лудогорец

14 КРЪГ
31 октомври 2014 г. (петък), 14:00 часа
Марек – Лудогорец 0:4
1 ноември 2014 г. (събота), 17:30 часа

ЦСКА – Славия 0:0
2 ноември 2014 г. (неделя), 13:00 часа
Локомотив (София) – "Левски" 0:1
2 ноември 2014 г. (неделя), 14:30 часа
Локомотив (Пловдив) – Хасково 1:0
2 ноември 2014 г. (неделя), 14:30 часа
Черно море – "Ботев" (Пловдив) 2:1
3 ноември 2014 г. (понеделник), 17:45 часа
Берое – Литекс 2:0

15 КРЪГ

7 ноември 2014 г. (петък), 17:45 часа
"Левски" - Берое 0:1
8 ноември 2014 г. (събота), 14:30 часа
Марек - Черно море 1:3
8 ноември 2014 г. (събота), 14:30 часа
Славия - Локомотив (София) 1:2
8 ноември 2014 г. (събота), 17:30 часа
Литекс - "Ботев" (Пловдив) 1:2
9 ноември 2014 г. (неделя), 13:00 часа
Хасково - ЦСКА 2:4
9 ноември 2014 г. (неделя), 18:30 часа
Лудогорец - Локомотив (Пловдив) 2:0

16 КРЪГ
22 ноември 2014 г. (събота), 13:15 часа
Черно море - Литекс 0:3
22 ноември 2014 г. (събота), 14:30 часа
Локомотив (София) - Хасково 2:1
Локомотив (Пловдив) - Марек 1:0
22 ноември 2014 г. (събота), 16:00 часа
ЦСКА - Лудогорец 1:1
23 ноември 2014 г. (неделя), 13:15 часа
"Ботев" (Пловдив) - "Левски" 0:3
23 ноември 2014 г. (неделя), 17:30 часа
Берое - Славия 1:1

17 КРЪГ

29 ноември 2014 г. (събота), 13:30 часа
Славия - "Ботев" (Пловдив) 3:0
29 ноември 2014 г. (събота), 14:00 часа
Локомотив (Пловдив) - Черно море 1:1
Хасково - Берое 1:0
29 ноември 2014 г. (събота), 16:00 часа
"Левски" - Литекс 2:2
30 ноември 2014 г. (неделя), 13:15 часа
Марек - ЦСКА 0:0
30 ноември 2014 г. (неделя), 15:30 часа
Лудогорец - Локомотив (София) 5:1

Купа на България 1/8-финали-реванши

Подробности - ТУК!

18 КРЪГ

5 декември 2014 г. (петък), 16:00 часа
Берое - Лудогорец 0:4
6 декември 2014 г. (събота), 12:30 часа
Черно море - "Левски" 1:0
6 декември 2014 г. (събота), 14:00 часа
Локомотив (София) - Марек 2:0
6 декември 2014 г. (събота), 16:00 часа
ЦСКА - Локомотив (Пловдив) 2:0
7 декември 2014 г. (неделя), 14:00 часа
"Ботев" Пловдив - Хасково 2:0
7 декември 2014 г. (неделя), 16:00 часа
Литекс - Славия 2:0

19 КРЪГ

12 декември 2014 г. (петък), 16:00 часа
Локомотив (Пловдив) - Локомотив София 0:4
13 декември 2014 г. (събота), 13:15 часа
Славия - "Левски" 3:1
13 декември 2014 г. (събота), 14:00 часа
Марек - Берое 0:3
Хасково - Литекс 1:4
13 декември 2014 г. (събота), 16:00 часа
ЦСКА - Черно море 3:1
14 декември 2014 г. (неделя), 12:30 часа
Лудогорец - "Ботев" (Пловдив) 1:0

20 КРЪГ

27 февруари 2015 г. (петък), 14:30 часа 
Черно море – Славия 2:0
27 февруари 2015 г. (петък), 17:00 часа 
"Левски" – Хасково 8:0
28 февруари 2015 г. (събота), 14:00 часа 
Берое – Локомотив (Пловдив) 3:0
28 февруари 2015 г. (събота), 17:00 часа 
Литекс – Лудогорец 1:0
1 март 2015 г. (неделя), 15:30 часа
Локомотив (София) – ЦСКА 2:0
2 март 2015 г. (понеделник), 15:30 часа
"Ботев" (Пловдив) – Марек 3:0

21 КРЪГ
7 март 2015 г. (събота), 14:30 часа
Хасково – Славия отложен
7 март 2015 г. (събота), 17:00 часа
ЦСКА – Берое 0:1
8 март 2015 г. (неделя), 13:30 часа
Локомотив (Пловдив) – "Ботев" (Пловдив) - отложен
8 март 2015 г. (неделя), 15:30 часа
Лудогорец – "Левски" 1:0
9 март 2015 г. (понеделник), 13:00 часа
Марек – Литекс 0:0
9 март 2015 г. (понеделник), 15:30 чaса
Локомотив (София) – Черно море 2:1
Отложени мачове:
10 март 2015 г. (вторник), 17:30 часa

Локомотив (Пловдив) – "Ботев" (Пловдив) 0:2
17 март 2015 г. (вторник), 15:30 часа

Хасково – Славия 1:5

22 КРЪГ
13 март 2015 г. (петък), 14:30 часа
Черно море – Хасково 1:0
13 март 2015 г. (петък), 17:00 часа
Литекс – Локомотив (Пловдив) 1:0
14 март 2015 г. (събота), 14:30 часа
Славия – Лудогорец 0:3
14 март 2015 г. (събота), 17:00 часа
"Левски" – Марек 4:0
15 март 2015 г. (неделя), 13:00 часа
Берое – Локомотив (София) 0:0
15 март 2015 г. (неделя), 15:30 часа
"Ботев" (Пловдив) – ЦСКА 2:0

"А" група, сезон 2013/14 - резултати, класиране и листа на голмайсторите

"А" група, сезон 2012/13 - резултати, класиране и листа на голмайсторите

Read 2176 times

Станете почитател на Класа